Przekładaniec Lekkoatletyczny – kolejna konkurencja współzawodnictwa

Czwartą konkurencją XV Współzawodnictwa Sportowo-Rekreacyjnego Sołectw Gminy Postomino w roku 2012 będzie Sportowy Przekładaniec Lekkoatletyczny o Puchar Wójta Gminy Postomino, który rozegrany zostanie w dniu 12 maja 2012 r. (sobota) na stadionie im. Z. Galka w Postominie.

 Zawody rozegrane zostaną w pięciu konkurencjach:

  1.  rzut piłeczką palantową,
  2. skok w dal,
  3. rzut oszczepem,
  4. pchnięcie kulą – w powyższych konkurencjach każde sołectwo wystawia 2 osoby: kobietę i mężczyznę, do klasyfikacji ogólnej liczone będą ich łączne wyniki
  5. sztafeta na bieżni – w tej konkurencji drużyna sołectwa winna składać się z trzech osób (w tym 1 kobieta), które muszą pokonać dystanse: 300 m, 200 m i 100 m, w tej konkurencji liczy się czas uzyskany przez sztafetę, każdy zawodnik pokonuje swój odcinek z pałeczką

 

Ilość startujących drużyn będzie wyznacznikiem punktowym w poszczególnej konkurencji turnieju. Suma punktów ze wszystkich konkurencji przez poszczególne sołectwa będzie brana pod uwagę w klasyfikacji ogólnej współzawodnictwa.

Rejestracja ekip rozpocznie się o godz. 10.00. Listy uczestników startujących w danej konkurencji winny być złożone w sekretariacie zawodów do godz. 10.45.

O godz. 10.45 nastąpi odprawa kierowników drużyn, oficjalne otwarcie turnieju i pierwsze zawody (godz. 11.00).

Jeden zawodnik może startować w kilku konkurencjach. Uczestnik powinien posiadać strój sportowy i przestrzegać przepisów BHP oraz p.poż.

Potwierdzenie udziału drużyny do dnia 10 maja 2012. r., tel. kontaktowy:  (59) 810-93-73 lub 601-626-330, e-mail: sport@postomino.pl (Z. Ludwikowski).

Pozostałe warunki określa REGULAMIN Sportowego Przekładańca Lekkoatletycznego o Puchar Wójta Gminy Postomino.

Zapraszamy.

A. Czarnuch

Ten wpis został opublikowany w kategorii CKIS Postomino, Inne wydarzenia, Sport i rekreacja, Turystyka i promocja, Współzawodnictwo Sportowo-Rekreacyjne Sołectw i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.