Rewelacyjny start zawodników BRYZY

W sobotę, 10 września 2011 r. odbył się po raz 16. Półmaraton Słowiński Rowy-Ustka. Na starcie stanęło 127 zawodników, w tym 24 kobiety. Byli też zawodnicy ze Szwecji i Białorusi. Zawodnicy walczyli o Puchar Burmistrza Miasta Ustki. Nie zabrakło też reprezentantów Klubu Biegacza „Bryza” Postomino, którzy znaleźli się wśród 7-miu najlepszych zawodników biegu.

W XVI Półmaratonie Słowińskim zwyciężył Łukasz Mielewczyk z LKB im. Braci Petk Lębork/Wicko z czasem 1:18:51.

Najlepszą wśród kobiet okazała się białorusinka – Makowova Alena reprezentująca Olimp Zemzyzngi. Półmaratoński dystans przebiegła w czasie 1:28:52 przekraczając linię mety jako 11 zawodnik.

Rewelacyjnie wypadł reprezentant KB Bryza – Grzegorz Antosik, zajmując III miejsce. Grzegorz przebiegł ponad21 kmna odcinku Rowy-Ustka w czasie 1:23:59.

Wysoko uplasował się też Maciej Pominkiewicz, który zajął VII miejsce z czasem 1:26:19.

Obu naszym reprezentantom wiernie kibicowały żony i dzieci.

Gratulujemy.

A. Czarnuch

Ten wpis został opublikowany w kategorii CKIS Postomino, Imprezy biegowe, Inne wydarzenia, Sport i rekreacja, Turystyka i promocja i oznaczony tagami , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.