Ryba na 100 sposobów – zgłoś swoją potrawę!

W ramach realizowanego projektu „Innowacje w promocji i integracja społeczności lokalnej na obszarze SGR w kontekście działań Gminy Słupsk”, zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie kulinarnym „Ryba na 100 sposobów”.  W konkursie mogą wziąć udział zespoły gospodyń i kucharek z terenu Słowińskiej Grupy Rybackiej. Jury po degustacji nagrodzi najlepszą potrawę z każdego gatunku ryby.  Zwycięzcy otrzymają nagrody rzeczowe oraz dyplomy.

Zaprezentowane potrawy i ich receptury zostaną zebrane w wydawnictwo kulinarne (książeczka drukowana) i zaprezentowane w formie przepisów. Wydawnictwo posłuży jako oferta promująca obszar SGR do rozdawnictwa turystom w hotelach i pensjonatach oraz innych miejscach noclegowych na terenie SGR.

Termin zgłaszania zespołów do konkursu – 4 czerwca 2012 r. do godziny 10.00 na adres mailowy: marketing@parkwodnyredzikowo.pl lub telefonicznie pod numerem tel. (59) 841 25 51 wew. 22.

W dniu konkursu potrawy należy dostarczyć do godziny 14.00 do oznaczonego pawilonu na placu przed Parkiem Wodnym Redzikowo.

REGULAMIN Konkursu

Gmina Słupsk realizuje projekt, którego częścią będą też inne, dodatkowe przedsięwzięcia skierowane do mieszkańców SGR. Najważniejszym punktem będzie Festyn Ryby 2012, który odbędzie się 10 czerwca 2012 roku. Jednym z punktów programowych będzie zjazd mieszkańców, których nazwiska powiązane są z rybami (Rybiccy, Karasie, Rybak i inne).

Zapraszamy.

Ten wpis został opublikowany w kategorii CKIS Postomino, Inne wydarzenia, Kultura, Turystyka i promocja i oznaczony tagami , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.