Sieciaki gościły w Jarosławcu

 

Po raz kolejny w Jarosławcu dzięki współpracy Centrum Kultury i Sportu w Postominie z Fundacją „Dzieci Niczyje” w dniu 20 lipca 2011 r. odbył się piknik internetowy z serii „Sieci@ki na wakacjach”.

Mimo tego, że pogoda nie dopisała to i tak specjalnie przygotowane stoiska oblegane były przez milusińskich i ich opiekunów. Wszędzie było gwarno i wesoło. nikt nie potrafił zliczyć ilości wydanych nagród.

Kawiarenka internetowa, plenerowe kino, komputerowe gry, konkursy z multimedialnymi nagrodami to tylko niektóre z odwiedzanych przez najmłodszych atrakcji.

Każdy mógł zdobyć wiedzę o bezpiecznym Internecie oraz „Bajty” – sieciakową walutę, którą następnie w „Centrum Wydawania Nagród” wymieniano na nagrody: gry komputerowe, programy antywirusowe, gry planszowe, plecaki, podkładki, gazetki dziecięce z gadżetami itp. Dzieciom oraz rodzicom i wychowawcom rozdawane były też materiały edukacyjne.

Było też SiecioKino z filmami, kreskówkami, konkursami, Mega Centrum Zabezpieczeń z grami komputerowymi, Sieciakowa Strefa Rozrywki z zagadkami i krzyżówkami oraz SiecioMat Losujący, gdzie każdy mógł sprawdzić swoją wiedzę o bezpieczeństwie w sieci.

Ten wpis został opublikowany w kategorii CKIS Postomino, Inne wydarzenia, Turystyka i promocja i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.