Słupski Bieg Niepodległości – byliśmy tam!!!

Dnia 11 listopada w Słupsku odbył się po raz kolejny Bieg Niepodległości. Ulicami miasta pobiegło 394 biegaczy w których nie zabrakło oczywiście zawodników z gminy Postomino oraz z klubu biegacza Bryza.

Wśród nich najlepszy okazał Tomasz Szopiński, który z czasem 38,47 min. wywalczył 13 miejsce. Drugi był mieszkaniec Pałówka Przemysław Kurkul, który z czasem 39,41 zajął miejsce 20. Natomiast trzeci Adam Cichy uplasował się na 31 pozycji (czas: 40,37).

Leśniewski Marek – czas 1:04;23 – miejsce 369

Gratulujemy wszystkim uzyskanych wyników i cieszymy się , że grono osób aktywnych fizycznie w naszej gminie rośnie z roku na rok.

Ten wpis został opublikowany w kategorii CKIS Postomino. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.