Sołecki Mundial przed nami – rozlosowano drużyny

30 maja br. w Centrum Kultury i Sportu w Postominie odbyło się losowanie grup eliminacyjnych do Sołeckiego Mundialu – Turnieju Piłki Nożnej Sołectw o Puchar Wójta Gminy Postomino w ramach XV Współzawodnictwa Sportowo-Rekreacyjnego Sołectw Gminy Postomino w 2012 roku, który odbędzie się w dniach 16-17 czerwca br. na boiskach „Orlik 2012” gminy Postomino.

Do turnieju zgłosiło się 18 (z 28) sołectw, które rozlosowane zostały do 4 grup:

Grupa A                     Grupa B                     Grupa C                     Grupa D
1. Łącko                     1. Pieńkówko             1. Królewo                 1. Postomino
2. Masłowice             2. Pieńkowo              2. Pałowo                  2. Pałówko
3. Nosalin                  3. Tyń                         3. Korlino                  3. Mazów
4. Jarosławiec           4. Pieszcz                   4. Wilkowice              4. Nacmierz
5. Chudaczewo                                                                                5. Staniewice

Turniej rozegrany zostanie w dwóch etapach:

  • 16 czerwca 2012 r. (sobota) – eliminacje:

-     grupa A – boisko „Orlik 2012” przy ZS w Jarosławcu – godz. 9.00
-     grupa B – boisko „Orlik 2012” przy ZS w Pieszczu – godz. 9.00
-     grupa C – boisko „Orlik 2012” przy ZS w Jarosławcu – godz. 12.00
-     grupa D – boisko „Orlik 2012” przy ZS w Pieszczu – godz. 11.00

W grupach rozegrane zostaną mecze systemem „każdy z każdym”. Mecz – 2 x 8 minut, max. 10 zawodników w drużynie.

Z grup do finału wychodzą po dwie pierwsze drużyny z grup B i C oraz po 3 drużyny z grup A i D.

  • 17 czerwca 2012 r. (niedziela) – finały w grupach A i B od godz. od 9.00 (zapisy od godz. 8.00) na boisku „Orlik 2012” w Postominie.

W trakcie turnieju finałowego rozegrany zostanie konkurs żonglerki do którego drużyna sołectwa zgłasza max. 2 zawodników. Zawodnik wykonuje maksymalną ilość podbić piłki.

Ubezpieczenie, obsługę sędziowską, medyczną oraz wodę mineralną dla drużyn zabezpiecza Organizator. Pozostałe warunki turnieju określa Regulamin Turnieju.

PROGRAM MINUTOWY ROZGRYWEK

 Boisko „Orlik 2012” – Jarosławiec
gr. A i C

gr. A – zapisy od godz. 8.00, odprawa – godz. 8.50
gr. C – zapisy do godz. 11.50, odprawa – godz. 11.50

Godz.

Drużyna

Kto z kim

9.10

A1-A3

Łącko-Nosalin

9.28

A2-A4

Masłowice-Jarosławiec

9.46

A1-A5

Łącko-Chudaczewo

10.04

A2-A3

Masłowice-Nosalin

10.22

A4-A5

Jarosławiec-Chudaczewo

10.40

A1-A2

Łącko- Masłowice

10.58

A3-A4

Nosalin-Jarosławiec

11.16

A2-A5

Masłowice-Chudaczewo

11.34

A1-A4

Łącko-Jarosławiec

11.52

A3-A5

Nosalin-Chudaczewo

12.00

C1-C4

Królewo-Wilkowice

12.18

C2-C3

Pałowo-Korlino

12.36

C3-C4

Korlino-Wilkowice

12.54

C1-C2

Królewo-Pałowo

13.12

C2-C4

Pałowo-Wilkowice

13.30

C1-C3

Królewo-Korlino

Boisko „Orlik 2012” – Pieszcz
gr. B i D

gr. B – zapisy od godz. 8.00, odprawa  – godz. 8.50
gr. D – zapisy do godz. 10.50, odprawa – godz. 10.50

Godz.

Drużyna

Kto z kim

9.10

B1-B4

Pieńkówko-Pieszcz

9.28

B2-B3

Pieńkowo-Tyń

9.46

B3-B4

Tyń-Pieszcz

10.04

B1-B2

Pieńkówko-Pieńkowo

10.22

B2-B4

Pieńkowo-Pieszcz

10.40

B1-B3

Pieńkówko-Tyń

11.00

D1-D3

Postomino-Mazów

11.18

D2-D4

Pałówko-Nacmierz

11.34

D1-D5

Postomino-Staniewice

11.36

D2-D3

Pałówko-Mazów

11.54

D4-D5

Nacmierz-Staniewice

12.12

D1-D2

Postomino-Pałówko

12.30

D3-D4

Mazów-Nacmierz

12.48

D2-D5

Pałówko-Staniewice

13.06

D1-D4

Postomino-Nacmierz

13.24

D3-D5

Mazów-Staniewice

Zapraszamy.

A. Czarnuch

Ten wpis został opublikowany w kategorii CKIS Postomino, Inne wydarzenia, Sport i rekreacja, Współzawodnictwo Sportowo-Rekreacyjne Sołectw i oznaczony tagami , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.