Święta tuż, tuż…

 

W ubiegły czwartek i piątek (2 i 3 grudnia 2010 r.) w Centrum Kultury i Sportu w Postominie odbyły się warsztaty dekoratorskie, których tematem przewodnim były stroiki bożonarodzeniowe. Prószący za oknami śnieg sprawił, że uczestniczki szkolenia poczuły już iście świąteczną atmosferę. Do tego zapach igliwia, połyskujące bombki, płomyki świec spowodowały że wszystkim wydawało się, iż Boże Narodzenie jest tuż, tuż…

Dzięki podjętej w ostatnim okresie współpracy pomiędzy Centrum a Zachodniopomorskim Ośrodkiem Doradztwa Rolniczego w Barzkowicach – Terenowym Zespołem Doradców w Sławnie z siedzibą w Darłowie możliwe było przeprowadzenie dwudniowych, bezpłatnych warsztatów dla mieszkańców Gminy Postomino.

W czwartkowe przedpołudnie i piątkowe wieczór zainteresowani dekoratorskimi sztuczkami przybyli do Centrum by podpatrzeć specjalistów i samemu spróbować swych sił. Akcesoria dekoratorskie czekały na uczestników, zaś oni sami musieli zaopatrzyć się w świerkowe gałązki. Szkolenie poprowadziła pani Joanna Jurgiel, zaś finansowane było one ze środków ZODR i Centrum.

Mimo pokłutych igliwiem palców wszyscy zadowoleni i uśmiechnięci, z przepięknymi stroikami opuścili mury Centrum by świąteczną atmosferę przenieść do własnych domów.

A.Cz.

Ten wpis został opublikowany w kategorii CKIS Postomino, Inne wydarzenia, Sztuka i oznaczony tagami , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.