Tancerze break dance z Postomina na turnieju w Sławnie – wrócili z pucharami

W dniu 28 stycznia 2012 roku w Sławieńskim Domu Kultury odbył się kolejny Karnawałowy Turniej Break Dance.

W turnieju startowało około 40 tancerzy z Pomorza, Wielkopolski oraz Kaszub.

Turniej odbywał się w systemie pucharowym, czyli przegrany odpadał w danej kategorii.

W kategorii b-girls czyli dziewcząt pierwsze miejsce zajęła Natalia Sławinka z Koszalina, II miejsce zajęła reprezentantka Chodzieży, na III miejscu uplasowała się Paulina Bryl z Chudaczewa – grupa „Postomino TEAM”, przy czym trzeba dodać, ze zawodniczki z I i II miejsca miały po 17 lat, Paulina zaś 10. Dodać należy jeszcze, że konkurencja dziewcząt nie była podzielona na kat. wiekowe.

W najmłodszej kategorii do lat 9 wygrał po raz trzeci rok z rzędu reprezentant Sławna Szymon Bińczyk.

W kategorii wiekowej chłopców do lat 12 I miejsce zajął Jacek Bryl z Chudaczewa reprezentujący MASTER FREEZE CREW z Postomina – uznany przez sędziów za największy talent turnieju. III miejsce w tej kat. zajął Kacper Woźny również reprezentant Postomina.

Najbardziej obleganą i najbardziej emocjonującą była kategoria pow. lat 15 – I miejsce zajął reprezentant Koszalina – Dawid Sikora, II miejsce – Krzysztof Kamiński, również z Koszalina, III miejsce – Brajan Redzimski z Bobolic. Ładną walkę w tej kategorii stoczył Tomasz Grzebielucha, reprezentant Postomina. Niestety odpadł w eliminacjach.

Gratulujemy i zyczymy kolejnych sukcesów.

Ten wpis został opublikowany w kategorii CKIS Postomino, Inne wydarzenia, Kultura, Taniec i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.