Tenis stołowy – zmagania sołectw

Trzecią konkurencją XIV Współzawodnictwa Sportowo-Rekreacyjnego Sołectw Gminy Postomino w roku 2011 będzie Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Wójta Gminy Postomino, który rozegrany zostanie w dniu 26 marca 2011 r. (sobota) w sali sportowej Zespołu Szkół w Pieszczu.

            Rejestracja ekip rozpocznie się o godz. 8.30, następnie o godz. 9.00 odbędzie się losowanie i odprawa kapitanów drużyn. Pierwsze mecze rozegrane zostaną o godz. 915.

Każde sołectwo wystawia drużynę 5-cio osobową, w tym w jej składzie obowiązkowo musi się znaleźć 1 kobieta oraz 1 zawodnik powyżej 22 roku życia.

Tytułu mistrzowskiego po raz kolejny bronić będzie sołectwo Pieszcz.

W zależności od liczby zgłoszonych do turnieju drużyn, organizator zastosuje odpowiedni system rozgrywek. Mecze odbywać się będą do trzech wygranych setów liczonych do 11 punktów. W składach drużyn mile widziany jest przedstawiciel samorządu (sołtys, radny). Dopuszcza się udział 1 zawodnika z innego sołectwa, według założeń regulaminowych.

Potwierdzenia udziału drużyny w turnieju należy dokonać do dnia 21 marca 2011 r. – Centrum Kultury i Sportu w Postominie, 76-113 Postomino 97, tel./fax: (59) 810-93-73 lub 601-626-330 (Z. Ludwikowski), e-mail: sport@postomino.pl.

Ubezpieczenie, obsługę sędziowską, medyczną i wodę mineralną zabezpiecza organizator. Pozostałe warunki określa Regulamin Turnieju.

WSRS 2011 – Turniej tenisa stołowego o Puchar Wójta Gminy Postomino – REGULAMIN

Ten wpis został opublikowany w kategorii CKIS Postomino, Inne wydarzenia, Sport i rekreacja, Współzawodnictwo Sportowo-Rekreacyjne Sołectw i oznaczony tagami , , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.