VII Konkurs na Pomorską Nalewkę – zapraszamy do wzięcia udziału

   Rok rocznie Konkurs Nalewek w Swołowie reprezentują licznie mieszkańcy Gminy Postomino. Już dziś zapraszamy serdecznie do tegorocznego udziału w tym konkursie. VII Regionalny Konkurs na Pomorską Nalewkę – Swołowo 2014 odbędzie się w sobotę 6 września 2014 roku w oddziale MPŚ w Swołowie.

          Ocenie podlegać będą nalewki. Impreza rozpocznie się o godz. 11:00. Nalewki wraz z kartą zgłoszeniową należy dostarczyć do piątku 5.09.2014 do godz. 15.30 w Swołowie lub w dniu imprezy 6.09.2014 (sobota) w godz. od 9.00 – 11.00. Zgłaszana do konkursu nalewka musi posiadać na opakowaniu nazwę i rok produkcji. Tego dnia przewidzianych będzie wiele atrakcji.

      VII Regionalny Konkurs na Pomorską Nalewkę jest imprezą cykliczną, organizowaną każdego roku. Przystąpić do niego mogą osoby indywidualne, sołectwa, koła gospodyń wiejskich, stowarzyszenia oraz wszyscy zainteresowani z terenów Pomorza Środkowego. Konkurs ma na celu promocję pomorskich tradycji przyrządzania nalewek, odkrywanie receptur oraz wyłonienie najlepszej nalewki regionu. Mamy nadzieję, że przedsięwzięcie podjęte przez Muzeum przyczyni się do ożywienia tradycji wyrobu nalewek w naszym regionie.

Uroczyste rozstrzygnięcie Konkursu oraz wręczenie nagród nastąpi o godz. 16.30.
Regulamin i karta zgłoszenia do pobrania poniżej.

KARTA ZGŁOSZEŃ

REGULAMIN

W razie pytań i pomocy udziela Maria Lech-Szajner Centrum Kultury i Sport w Postominie tel. 59-810-89-23

Centrum Kultury i Sportu serdecznie zaprasza do udziału w konkursie.

Ten wpis został opublikowany w kategorii CKIS Postomino. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.