Weterani na start – kolejny turniej Aktywni 50+ już w niedzielę, 17 lipca 2011 r.

Druga edycja Turnieju Weteranów w roku 2011 pn.: „Żyj zdrowo na sportowo” w ramach GRAND PRIX Gminy Postomino „Aktywni 50+” zostanie rozegrana 17 lipca 2011 r. (niedziela) o godz. 1400 na stadionie im. Z. Galka w Postominie. Zaplanowano następujące konkurencje: pchnięcie kulą, rzut piłką palantową, bieg 1 okrążenia na dystansie 400 m, marsz Nordic Walking na dystansie 1 mili morskiej, tor przeszkód z trzech konkurencji.

Na pół godziny przed rozpoczęciem zawodów należy zgłosić swój udział w Sekretariacie Zawodów.

Zawodnicy, którzy brali udział w kwietniowym Turnieju, posługują się tym samym numerem startowym, natomiast pozostali uczestnicy otrzymają numer startowy w Sekretariacie.

Zawodnicy mogą uczestniczyć w jednej, kilku lub we wszystkich konkurencjach.

Wyniki Turnieju z podziałem na ustalone w regulaminie kategorie wiekowe umieszczone zostaną w komunikacie końcowym zawodów. Obecnie w czołówce znajdują się: Igras Daniela, Krakowska Jadwiga, Podemska Zofia wśród kobiet, Gosławski Stanisław, Jóźwicki Jerzy i Diak Tadeusz wśród mężczyzn.

Proszę o potwierdzenie udziału w Turnieju do dnia 15 lipca 2011 r. pod nr tel. (59) 810-93-73, e–mailem: sport@postomino.pl lub osobiście w siedzibie Centrum Kultury i Sportu, 76-113 Postomino 97.

Jesienny Turniej Weteranów pn.: „Babie lato” w ramach GRAND PRIX Gminy Postomino „Aktywni 50+” odbędzie się 08 października 2011 r.

REGULAMIN Sportowo-Rekreacyjnego GRAND PRIX Gminy Postomino w roku 2011 AKTYWNI 50+

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktywni 50+, CKIS Postomino, Inne wydarzenia, Sport i rekreacja i oznaczony tagami , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.