Wkrótce IX Plażowe Budowanie Zamków z Piasku w Jarosławcu

Centrum Kultury i Sportu w Postominie zaprasza w dniu 10 sierpnia 2011 r. o godz. 9.30 na plażę w Jarosławcu (zejście nr 2 od ul. Spacerowej – dla osób niepełnosprawnych). Tego dnia odbędzie się 9 edycja Plażowego Budowania Zamków z Piasku „Lato 2011” o Puchar Wójta Gminy Postomino.

Zapisy przyjmowane są w Punkcie Informacji Turystycznej w Jarosławcu, ul. Nadmorska 28 do dnia 9 sierpnia br. W przypadku wolnych miejsc będzie można zapisać się bezpośrednio u organizatorów w dniu zabawy na plaży przy zejściu nr 2.

W zabawie można brać udział indywidualnie albo w zespołach dwuosobowych. Impreza jest rozgrywana w dwóch kategoriach:

  • „DZIECI”: dzieci do lat 15, max. ilość zespołów: 20. Jedna grupa zorganizowana (kolonia, obóz, itp.) może zgłosić maksymalnie trzy zespoły.
  • OPEN”: max. ilość zespołów: 10, w zespole obowiązkowo musi wziąć udział przynajmniej jedna osoba dorosła.

Podstawa zamku z piasku nie może przekraczać swymi wymiarami 5 m². Do jego wykonania można używać prostych narzędzi (wiadra, łopaty, grabie itp.), oraz surowców znajdujących się na plaży, czyli piachu, muszli, korzeni, glonów, kamieni. Czas na wykonanie pracy: 2 godz. Oceny prac dokonuje jury powołane przez Organizatora. Przewidziano nagrody.

W przypadku niepogody impreza odbędzie się w dniu 17 sierpnia 2011 r.

REGULAMIN IX Plażowego Budowania Zamków z Piasku o Puchar Wójta Gminy Postomino „Lato 2011″

Ten wpis został opublikowany w kategorii CKIS Postomino, Inne wydarzenia, Kultura, Sport i rekreacja, Sztuka, Turystyka i promocja i oznaczony tagami , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.