Wyniki eliminacji „Gminnego Mundialu”

Dnia 14 czerwca rozegrane zostały eliminacje grupowe Turnieju Piłki Nożnej Sołectw o Puchar Wójta Gminy Postomino w ramach XVII Współzawodnictwa Sportowo – Rekreacyjnego Sołectw Gminy Postomino w roku 2014. Do turnieju zgłosiło się 17 sołectw, które zostały rozlosowane do czterech grup.

Rozgrywki grupowe rozgrywane były na dwóch orlikach, w Pieszczu rywalizowały drużyny z grupy A i B, natomiast w Jarosławcu z grupy C i D. W sobotni poranek zawodników przywitała zimna i wietrzna pogoda, mimo to nie ostudziła wśród zawodników i kibiców „mundialowej gorączki”, związanej z trwającymi Mistrzostwami Świata w Piłce Nożnej – Brazylia 2014. Niestety drużyny z: Korlina, Wilkowic i Wszędzienia nie dojechały na eliminacje, czego efektem było ułatwienie awansu pozostałym drużynom w szczególności z grupy A, ponieważ jedyny mecz pomiędzy Postominem i Pieńkówkiem, zakończonym 3-2 dla sołectwa Pieńkówko zadecydował o zajęciu pierwszego miejsca w grupie. Po emocjonujących spotkaniach wyłoniono 8 finałowych zespołów.

Oto wyniki rozgrywek eliminacyjnych:

Po zaciętych meczach wyłoniono 8 finałowych drużyn, które rozstawiono do dwóch grup, według klucza:

                        GRUPA A:                                                    GRUPA B:

                        A1. PIEŃKÓWKO                                       A2. POSTOMINO

                        B2. KRÓLEWO                                            B1. ŁĄCKO

                        C1. JAROSŁAWIEC                                     C2. CHUDACZEWO

                        D2. PIEŃKOWO                                          D1. NAĆMIERZ

                       

Serdecznie zapraszamy zakwalifikowane sołectwa oraz wszystkich zainteresowanych do przyjazdu na finały, które odbędą się 21 czerwca 2014 r. w Postominie o godz. 9:00. Emocji na pewno nie zabraknie!!!

Serdecznie dziękujemy Pani Elżbiecie Safaryn – Dyrektorowi Zespołu Szkół w Jarosławcu i Pani Renacie Mazur – Dyrektorowi Zespołu Szkół w Pieszczu za udostępnienie boisk „Orlik 2012″ na potrzeby przeprowadzenia eliminacji turnieju.

Ten wpis został opublikowany w kategorii CKIS Postomino. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.