Wyróżnieni przez Starostę podczas gali konkursu Laury Starosty Sławieńskiego 2011

W piątkowe popołudnie, 1 lipca 2011 r. w sławieńskim ratuszu miało miejsce rozstrzygnięcie konkursu Laury Starosty Sławieńskiego. Prezentacje nominowanych i wręczenia statuetek przeplatane były występami artystycznymi dzieci i młodzieży, wśród których znalazł się też postomiński zespół tańca „Mały Dyg” z Zespołu Szkół w Postominie.

Aż 3 wyróżnienia konkursu Laury Starosty Sławieńskiego trafiły do laureatów z terenu gminy Postomino.

W kategorii ANIMATOR SPORTU wyróżnienie otrzymał Zdzisław Ludwikowski, znany w kraju i za granicą pomysłodawca m.in.: Międzynarodowego Biegu po Plaży, prezes Klubu Biegacza „Bryza” i Postomińskiego Klubu Morsów „Wiking”.

Wyróżnienie w kategorii ANIMATOR KULTURY otrzymała też Krystyna Gąsiorowska – wieloletni instruktor i opiekun zespołów tanecznych „Dyg” i „Mały Dyg”, działających w postomińskiej szkole.

W kategorii PRODUKT TURYSTYCZNY najwyższe uznanie zdobył i Laur Starosty Sławieńskiego otrzymał Międzynarodowy Bieg po Plaży w Jarosławcu. Nagrodę z rąk Starosty odebrał Janusz Bojkowski – Wójt Gminy Postomino.

Nie zabrakło też innych nominacji, i tak:
-  w kategorii INWESTYCJA ROKU do nagrody nominowano Centrum Kultury i Sportu w Postominie,
- w kategorii PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ z terenu gminy Postomino nominację otrzymała Agencja Mienia Gminnego i Spraw Publicznych w Postominie,
- zaś wśród ZAWSZE POMOCNYCH LUDZIOM znalazło się Stowarzyszenie na rzecz pomocy rodzinom wiejskim „Nasza Przyszłość”.

Zwycięzcom i nominowanym gorąco gratuluję tych zaszczytnych wyróżnień.

A. Czarnuch

Ten wpis został opublikowany w kategorii CKIS Postomino, Imprezy biegowe, Inne wydarzenia, Kultura, Międzynarodowy Bieg Po Plaży, Sport i rekreacja, Turystyka i promocja i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.