Wyrwij się kanapowym nawykom – poczuj jak wciąga siła odruchu!

Centrum Kultury i Sportu w Postominie po raz trzeci w historii Gminy Postomino, wychodząc naprzeciw potrzebie zachowania żywotności, zdrowia i aktywności, organizuje dla mieszkańców Gminy powyżej 50-go roku życia otwarty cykl trzech turniejów w 15-tu konkurencjach sportowo-rekreacyjnych w ramach Sportowo-Rekreacyjnego Grand Prix Gminy Postomino „AKTYWNI 50+”.

Zawody przeprowadzone będą w kategoriach wiekowych co 5 lat, począwszy od rocznika 1962.

Współorganizatorem całego cyklu zawodów jest Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Postominie, która jest fundatorem medali i nagród.

Zawody zostaną rozegrane w trzech terminach na stadionie sportowym im. Zbigniewa Galka w Postominie o godz. 14.00.

21 kwietnia 2012 r. – Primaaprilisowy Turniej Weteranów (cellotka – rzut lotką do tarczy, slalom z piłką na czas, bieg tyłem na 60 m, festiwal rzutów lekarskimi piłkami, festiwal kangurków na skakance),

28 lipca 2012 r. – „Żyj zdrowo na sportowo” – Turniej Weteranów (pchnięcie kulą, rzut piłeczką palantową, bieg na 60 m – K, 100 m –M, rzut beretem, rekreacyjny tor przeszkód,

22 września 2012 r. – „Babie Lato” – Turniej Weteranów (rzut oszczepem, skok w dal, bieg 1 okrążenia –400 m, orlikowa rekreacja, rzutowy festiwal bele czym)

Wszystkim edycjom zawodów przyświecać będzie motto: „Wyrwij się kanapowym nawykom – poczuj jak wciąga siła odruchu!”.

Swój udział w każdym z turniejów należy zgłosić na pół godziny przed rozpoczęciem zawodów w sekretariacie, pobierając numer startowy, wypełniając oświadczenie i wpisując się na listy poszczególnych konkurencji. Zawodnicy mogą uczestniczyć w jednej, kilku lub we wszystkich konkurencjach.

Wyniki turnieju z podziałem na ustalone w regulaminie kategorie wiekowe umieszczone będą w komunikacie końcowym zawodów.

Prowadzona będzie klasyfikacja Grand Prix oraz klasyfikacja w kat. wiekowych, odrębne dla kobiet i mężczyzn.

REGULAMIN Sportowo-Rekreacyjnego Grand Prix Gminy Postomino w roku 2012 „AKTYWNI 50+”

Proszę o potwierdzenie udziału w Primaaprilisowym Turnieju Weteranów do dnia 15 kwietnia 2012 r. pod nr tel. (59) 810-89-24 (Zdzisław Ludwikowski), e-mail: sport@postomino.pl lub osobiście w Centrum Kultury i Sportu w Postominie, 76-113 Postomino 97.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktywni 50+, CKIS Postomino, Inne wydarzenia, Sport i rekreacja i oznaczony tagami , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.