X Jarosławiecki Wieczór Kabaretowy „WZDŁUŻ FAL”

X Jarosławiecki  Wieczór Kabaretowy „WZDŁUŻ FAL”  odbył się  w  ciepłych  promieniach słońca. W sobotnie popołudnie 10 sierpnia 2013r. na letniej scenie za Punkcie Informacji Turystycznej w Jarosławcu wystąpiły trzy kabarety oraz teatrzyk.

Tego wieczoru na scenie  jako pierwszy zaprezentował się teatrzyk
z przedstawieniem „Czarownica”. Spektakl teatralny zainteresował dzieci
i  dorosłych. Po teatrzyku na scenie zaprezentował się Kabaret  Marcina Samolczyka z Poznania, który przedstawił sympatyczne skecze. Po godzinnym występie na scenie zawitał Kabaret „Czesuaf” z Poznania ze skeczami znanymi  z telewizyjnych ekranów.

Gwiazdą Wieczoru Kabaretowego „WZDŁUŻ FAL”  był kabaret „Koń Polski” z Koszalina. Kabaret zawitał do Jarosławca po raz pierwszy i wystąpił w składzie  Maria Borzyszkowska, Waldemar Sierański i Leszek Malinowski. Program składał się ze  znanych i mniej znanych skeczów został wysoko oceniony. Publiczność poprosiła o bisy gromkimi brawami. Okrzyki radości oraz braw niosły się po falach Bałtyku.

Tegoroczny wieczór kabaretowy poprowadzili panowie z Kabaretu Marcin Samolczyka.

Organizatorem tegorocznego Jarosławieckiego Wieczoru Kabaretowego „WZDŁUŻ FAL” było Centrum Kultury i Sportu w Postominie w imieniu którego serdecznie dziękujemy: funkcjonariuszom Straży Gminnej w Postominie oraz druhnom i druhom z Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu Gminy Postomino za ogromną pomoc i wsparcie przy realizacji przedsięwzięcia.

M. Lech-Szajner

Ten wpis został opublikowany w kategorii CKIS Postomino. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.