Zawody pływackie przeniesiono na środę – 27 lipca 2011 r.

Centrum Kultury i Sportu w Postominie uprzejmie informuje, że w dniu 21 lipca br., ze względu na szczególnie niekorzystne warunki atmosferyczne odwołano XV Ogólnopolskie Zawody Pływackie „Klif Jarosławca 2011”.

W związku z silnie wzburzonym morzem i przejściem w czasie rozpoczęcia zawodów burzy nad Jarosławcem, organizator zadecydował o przerwaniu imprezy i przeniesieniu jej na inny termin – 27 lipca 2011 (środa), godz. 17:00. Wszelkie inne ustalenia regulaminowe, co do organizacji zawodów nie zmieniają się.

Zawody maja charakter otwarty. Jedyne kryterium to ukończone 14 lat.

Najmłodsi pływacy w wieku 14-17 lat pokonają dystans 600 m. Tyle samo pokonają mastersi, czyli pływacy w wieku 40 lat i więcej. W kategorii open rywalizować będą pływacy na dystansie 1.500 m.

W każdej kategorii prowadzone będą oddzielne klasyfikacje dla kobiet i mężczyzn.

Kolejność startów: juniorzy ok. godziny 17:15, masters ok. 17:40 i open ok. 18:10.

Na najlepszych pływaków w kategorii juniorów, masters i open czekają puchary za miejsca I-III. W kategorii open przewidziano premie finansowe w wysokości 500, 400 i 300 zł dla najlepszych trójek kobiet i mężczyzn. Z miejsca I-VI przygotowano nagrody rzeczowe. Upominki otrzymają też zawodnicy i zawodniczki z miejsc I-VI w klasyfikacji juniorów i masters.

Wszyscy zawodnicy otrzymają okolicznościowe dyplomy, a pierwszych 80-ciu zawodników otrzyma na mecie pamiątkowe medale.

Start i meta zawodów, miejsce weryfikacji zawodników zlokalizowane będą w okolicy zejścia na plażę Nr 3 (ul. Spacerowa) w Jarosławcu.

Zgłoszenia przyjmowane będą w dniu zawodów – plac przy Ośrodku Wczasowym „Przywodny”, ul. Spacerowa 6 (baza WOPR) – od godz. 16:00 do 18:00. Ostatnie zgłoszenia przyjmowane będą na 15 min. przed planowanym startem danej kategorii (odpowiednio: juniorzy – godz. 17.00, masters – godz. 17.25, open – godz. 17.55).

Po raz kolejny Jarosławiec odwiedzi legenda polskiego pływactwa, najwszechstronniejsza zawodniczka w historii, zdobywczyni ponad 300 medali mistrzostw Polski, Europy i świata – Alicja Pęczak.

Wstępne zgłoszenia oraz więcej informacji pod numerem tel. 601–626-330 (Zdzisław Ludwikowski).

Serdecznie dziękujemy sponsorom, służbom, osobom zaangażowanym w przygotowanie czwartkowych zawodów i prosimy o dalsze wsparcie przy realizacji XV Ogólnopolskich Zawodów Pływackich „Klif Jarosławca” w dniu 27 lipca 2011 r.

Dziękujemy szczególnie zawodnikom za wyrozumiałość i aprobatę tej trudnej, podjętej przez Organizatorów decyzji. Najważniejsze było dla nas Wasze zdrowie i życie. Dziękujemy i zapraszamy w najbliższą środę do Jarosławca.

Ten wpis został opublikowany w kategorii CKIS Postomino, Inne wydarzenia, Sport i rekreacja, Turystyka i promocja i oznaczony tagami , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.