Zgłoś swoją imprezę do kalendarza

Szanowni Państwo. Wzorem lat ubiegłych Centrum Kultury i Sportu w Postominie przygotowuje kalendarz imprez i wydarzeń sportowo-rekreacyjnych oraz kulturalnych na rok 2013. Obok planowanych przez nas przedsięwzięć możecie na jego łamach zaprezentować również przygotowywane przez Was wydarzenia. Czekamy na zgłoszenia według wzoru do końca stycznia br.

Prosimy o przygotowanie informacji o planowanych wydarzeniach wg. wzoru:

  1. data wydarzenia
  2. nazwa, określenie wydarzenia, krótka charakteryzacja
  3. lokalizacja/miejsce odbywania się wydarzenia
  4. organizator
  5. kontakt do organizatora (tel., e-mail)

Kalendarz zostanie wydrukowany w nakładzie ok 200 egzemplarzy i przekazany do sołectw, radnych, szkół, stowarzyszeń, mediów, itp.

W wersji elektronicznej będzie też dostępny na stronie internetowej www.ckis.postomino.pl – w zakładce imprezy, a na jego podstawie tworzony będzie również elektroniczny kalendarz imprez i wydarzeń na oficjalnej stronie Urzędu Gminy w Postominie –  www.postomino.pl.

Na zgłoszenia czekamy do końca stycznia br.:

  • pisemne na adres: Centrum Kultury i Sportu w Postominie, 76-113 Postomino 97 lub
  • e-mailem na adres: ckis@postomino.pl

Jednocześnie przypominamy, że kalendarz na stronach internetowych jest na bieżąco aktualizowany. W związku z tym w każdym czasie można dodać do Kalendarza organizowane przez Was imprezy i wydarzenia. Czekamy na wasze zgłoszenia.

Ten wpis został opublikowany w kategorii CKIS Postomino, Inne wydarzenia, Kultura, Sport i rekreacja, Świetlice, Turystyka i promocja. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.