Zgłosiliśmy do konkursu „Turystyczne Odkrycia 2012” na portalu TargiTurystyczneOnline.pl Albatros SPA & SKI

O Targach
Wychodząc naprzeciw aktualnym trendom w turystyce, zauważono konieczność uzupełnienia stacjonarnych wydarzeń targowych o nowoczesną formułę prezentacji w Internecie z gwarancją dotarcia do tysięcy odbiorców. Bogate doświadczenie przy realizacji wielu projektów e-marketingowych pozwoliło mieć 100 % przekonanie, iż przygotowywany przez TargiTurystyczneOnline.pl projekt doskonale wpisze się w aktualne zapotrzebowanie branży turystycznej, stanowiąc uzupełnienie dotychczasowych możliwości promocyjnych.

Ogromny pakiet autopromocyjny targów turystycznych online uwzględniający m.in. miliony odsłon bannerów i reklam na wielu portalach internetowych, linki sponsorowane i szeroka działalność z zakresu Public Relations w połączeniu z wysoką jakością przygotowywanych prezentacji przyczyni się do efektywnych korzyści dla internetowych wystawców.

Każda edycja targów będzie trwać 365 dni z prezentacją 24 h na dobę przez 7 dni w tygodniu.

Podczas pierwszej edycji Internetowych Targów Turystycznych spodziewane jest około 1 000 000 odsłon stoisk promocyjnych, dlatego TargiTurystyczneOnline.pl to doskonałe miejsce do prezentacji aktualnej oferty i nowych odkryć turystycznych dla samorządów, biur podróży czy gestorów atrakcji turystycznych.

Internetowe Targu Turystyczne startują już  1 marca 2012 r.

Pełna prezentacja Internetowych Targów Turystycznych

Regulamin Internetowych Targów Turystycznych

Dane firmowe:
Gdańsk Travel Agnieszka Kreft
ul. Łąkowa 5
84-120 Władysławowo
koordynator@targiturystyczneonline.pl

Portal ogłosił konkurs pn. „Turystyczne Odkrycia 2012”, do którego zgłosiliśmy  Albatros  SPA & SKI w Jarosławcu wraz ze stokiem narciarskim.

O kandydacie do nagrody

Wybierając się nad Bałtyk –  bierz bikini oraz narty!
Teraz w Albatrosie można uczyć się i doskonalić umiejętności narciarskie
i snowboardowe!

Pierwszy na polskim Wybrzeżu całoroczny stok narciarski pod dachem zlokalizowany jest w miejscowości Jarosławiec – w obiekcie ALBATROS SPA & SKI.

Stok narciarski znajduje się 10 min od plaży morskiej, a co więcej tuż obok basenu letniego, gdzie temp. wody dochodzi do 30 stopni C. Rano kąpiel w morzu lub w hotelowym basenie, a po południu hop na stok by doskonalić umiejętności narciarskie i snowboardowe!

Skorzystaj z tego idealnego połączenia, rozrywka zapewniona bez względu na pogodę!

Amatorzy białego szaleństwa mogą teraz szusować na nartach lub desce przez okrągły rok!

Narciarski stok treningowy to unikalna, przesuwająca się taśma imitująca śnieżne pokrycie, przeznaczona do jazdy na nartach i snowboardzie. Do zjazdu wykorzystywane są prawdziwe narty, buty narciarskie, kijki czy snowboard.

Osoba obsługująca stok steruje prędkością taśmy, w zależności od umiejętności można jechać wolniej lub szybciej, najszybciej można jechać do 25 km/ godzinę.

Narciarski stok treningowy świetnie nadaje się do nauki początkujących, a także do doskonalenia profesjonalnych technik, przez  doświadczonych narciarzy.

Eksperci wyliczyli: 10 minut jazdy na  stoku, to 3 km zjazdu na otwartej trasie narciarskiej, a 1 godzina na stoku, to 18 km zjazdu na trasie!

Oceńcie sami czy narty nad morzem to turystyczne odkrycie roku.

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii CKIS Postomino, Inne wydarzenia, Turystyka i promocja i oznaczony tagami , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.