Zgłoszenia do konkursów eliminacyjnych Bursztynowa Miss Polski 2012

Z dniem 8 maja 2012 r. rozpoczęto nabór kandydatek do konkursów eliminacyjnych  Bursztynowej Miss Polski 2012, którego jednym z etapów są eliminacje podczas imprezy plenerowej w Jarosławcu – Lato z Bursztynową Miss Polski – Jarosławiec 2012. Impreza odbędzie się w dniu 21 lipca 2012 r. na placu przy Zespole Szkół w Jarosławcu (ul. Bałtycka, Dorszowa). W programie przewidziano m.in.:  występy Formacji Tańca Nowoczesnego “Destination”, koncert Lidii Kopania i Kasi Wilk z Zespołem. Imprezę poprowadzi znany z ekranów telewizyjnych Robert Leszczyński. Ale to dziewczęta są w tym dniu najważniejsze, więc nie czekajcie – zgłoście się już dziś.

Eliminacje do finału Bursztynowej Miss Polski odbędą się :

  • 6 lipca 2012 r. na Helu
  • 14 lipca 2012 r. w Jantarze
  • 21 lipca 2012 r. w Jarosławcu

Aby się zgłosić do konkursów eliminacyjnych należy:

  • zapoznać się z regulaminem
  • wypełnić formularz zgłoszeniowy (zaznaczając miejscowość w której będą prowadzone eliminacje)
  • przesłać (załączyć do formularza zgłoszeniowego) trzy zdjęcia

Z wysłanych (prawidłowo wypełnionych) formularzy Komisja wybierze kandydatki, które zostaną zakwalifikowane do wybranego konkursu eliminacyjnego.

W ciągu 14 dni zakwalifikowana kandydatka zobowiązana jest  wysłać podpisaną umowę i ewentualną zgodę rodziców (gdy nie ma ukończonych 18 lat). Stosowne dokumenty są do pobrania ze strony. Brak podpisanych dokumentów uniemożliwia wzięcie udziału w konkursie.

Dokumenty można wysłać pocztą, (na adres: Agencja Marketingowo-Reklamowa LIDER sp. z o.o., 82-300 Elbląg, ul.Dąbrowskiego 31/3) lub podpisany skan dokumentów na adres mailowy:  lider@elblag.com.pl

Nie czekaj … zgłoś się już dziś!

A. Czarnuch

 

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii CKIS Postomino, Inne wydarzenia, Koncerty, Kultura, Śpiew, Sport i rekreacja, Taniec, Turystyka i promocja i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.