Zima latem – Mikołaj na plaży w Jarosławcu

15 sierpnia 2010 roku spacerowiczów i opalających się na plaży w Jarosławcu zaskoczył niecodzienny widok: czerwone spodenki, czapka z charakterystycznym pomponem, narty – jednym słowem – Mikołaj! Tylko co on tu robi na plaży w środku lata? – zastanawiali się dociekliwi?

Akcja „Mikołaj na plaży” to część kampanii reklamowej „Czas na Bałtyk”, w której uczestniczy Gmina Postomino. Zimą na zaśnieżonych stokach narciarskich pojawiła się plaża z atrakcyjnymi plażowiczami w strojach kąpielowych, które zachęcały do odwiedzania nadbałtyckich plaż. Natomiast latem na plażę przyjechali Mikołaje, by pokazać, że o każdej porze roku Bałtyk ma swoje walory.

Ekipa rozstawiła specjalną konstrukcję, a postaciom skatera, Mikołaja czy jego towarzyszki można było dać swoją twarz. Wielu chętnych fotografowało się z Mikołajem, a zdjęcie dostawało się na miejscu.

Kampania potrwa do końca sierpnia – w każdy weekendowy dzień w innej miejscowości, która partycypuje w projekcie. W Jarosławcu, mimo pochmurnej pogody, Mikołaj był wzbudzał ogromne zainteresowanie. Niektórzy nawet usiłowali dobić z nim targu co do tegorocznej Gwiazdki i prezentów pod choinkę. Zimą okaże się, czy Mikołaj, spotkany latem, nie zapomniał do zimy o życzeniach. Na pewno miłą pamiątką dla turystów będzie letnie zdjęcie z wakacji z Mikołajem.

A.Cz

Ten wpis został opublikowany w kategorii CKIS Postomino, Inne wydarzenia i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.